Ubezpieczenie domu

Oferta Ubezpieczenia

online w 2 minuty !

Ubezpiecz mieszkanie

wycena

Dlaczego warto wybrać HDI Twój Dom?

Nasze ubezpieczenie to murowana ochrona Twojego mieszkania. Budowę  zaczyna się od murów. Nasze ubezpieczenie także. Oferujemy Ci proste ubezpieczenie w dobrej cenie, a Ty możesz obudować je dodatkowymi opcjami, dobranymi tak, żeby pasowały idealnie do Twoich potrzeb.

U nas płacisz tylko za potrzebne Ci opcje!

W ramach ubezpieczenia HDI Twój Dom możesz objąć ochroną:

  • mieszkanie lub dom – tzw. „mury" np. pod kredyt – również na etapie budowy,

  • elementy stałe  lokalu (np. meble i sprzęt AGD w zabudowie, armaturę, okna, szafy wnękowe) również na etapie budowy,

  • ruchomości takie jak: meble, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, a nawet zwierzęta domowe.

Najczęściej spotykane zdarzenia losowe objęte ubezpieczeniem to: powódź, pożar, deszcz nawalny, zalanie, uderzenie pioruna czy pojazdu. Polisa HDI Twój Dom obejmuje ich aż 18. Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o inne ryzyka: przepięcie, stłuczenie, dewastację, kradzież z włamaniem i rabunek czy też koszty poszukiwania przyczyny szkody. U nas płacisz tylko za potrzebne Ci opcje! 

Assistance w razie kłopotów

Już za jedyne 10 zł rocznie możesz dokupić opcję Assistance Standard. To gwarancja, że w razie poważniejszego zdarzenia, takiego jak pożar czy włamanie, które spowoduje, że Twój dom nie będzie się nadawał do zamieszkania, zapewnimy Ci zakwaterowanie w hotelu i transport do niego, a także dozór ocalałego mienia. Limit na te usługi wynosi aż 15 000 zł.

 

Jak płacić mniej za HDI Twój Dom?

 

Jeżeli wykupisz ubezpieczenie od razu na 3 lata, składka za trzeci rok trwania umowy zostanie obniżona o 50%.  Czyli np. zamiast przez trzy lata płacić po 100 zł rocznie, czyli 300 zł, wydasz tylko 250 zł. Również klientom dbającym o dobre zabezpieczenie domu czy mieszkania gwarantujemy atrakcyjne zniżki.