Ubezpieczenia AC

Oferta Ubezpieczenia

online  w 5 minut

Najtańsze OC i AC

wycena

Dlaczego warto kupić autocasco w HDI?

HDI Auto Casco Plus pozwala dopasować zakres ochrony do Twoich preferencji i możliwości finansowych. Do wyboru masz dwa specjalnie przygotowane pakiety: Pakiet HDI AC i Pakiet HDI AC Turbo.

U nas płacisz tylko za potrzebne Ci opcje!

Pakiet HDI AC to optymalne rozwiązanie dla tych, którzy preferują gotówkowe rozliczenie szkody. Jeśli nie chcesz przedstawiać faktur za naprawę żeby dostać odszkodowanie, to ten wariant (tzw. Kosztorys) będzie dla Ciebie najlepszy.

Pakiet HDI AC Turbo jest skierowane do tych, którzy wolą mieć wybór między otrzymaniem gotówki do ręki i bezgotówkową naprawą w sieci około 500 współpracujących z HDI warsztatów (tzw. wariant Serwis). W tej opcji gwarantujemy wypłatę pełnego odszkodowania bez potrąceń. Dodatkowo możesz rozszerzyć zakres ochorny o opcję gwarantującą naprawy w autoryzowanych stacjach obsługi i opcję niemalejącej sumy ubezpieczenia po szkodzie.

Do obydwu pakietów można dokupić:

 

  • NNW komunikacyjne obejmujące wszystkich pasażerów
  • Assistance w czterech wariantach
  • HDI Opony - zapewniające wymianę koła w razie przebicia opony
  • HDI Szyby - dzięki któremu szybko i bezgotówkowo naprawisz lub wymienisz uszkodzoną szybę.

Ważne! Tylko wybierając Pakiet HDI AC Turbo, możesz dokupić opcję gwarantującą ochronę zniżek po szkodzie i to bez limitów. To idealne rowiązanie dla tych, którzy mają wypracowane zniżki za brak szkód.

Pamiętaj!

Tylko jeśli nie miałeś szkody w ubiegłym roku i przedłużając umowę z HDI wybierzesz Pakiet HDI AC Turbo będziesz mógł liczyć na dodatkowe atrakcyjne bonusy! Dostaniesz pakiet Złoty AC, a w nim:

  • Pakiet Wygoda - jego posiadacze mogą pozostawiać dowód rejestracyjny w samochodzie. Po kradzieży samochodu nie będziemy wymagali od nich jego okazania. Nie uzależniamy też wypłaty odszkodowania w razie rozbicia auta od posiadania ważnych badań technicznych. Pakiet uzupełniają preferencyjne warunki płatności składek.
  • gwarancję wypłaty 110% wartości rynkowej samochodu w razie kradzieży
  • specjalną ścieżkę likwidacji szkód

W HDI stali klienci zyskują więcej!

 

 

Atrakcyjny system zniżek

 

Tylko w Pakiecie AC Turbo  za niewielką dopłatą zapewniamy ci ochronę zniżek w przypadku szkody, bez względu na jej rozmiary. Jeśli masz więc już wypracowane zniżki za brak szkód, warto wybrać ten wariant.

Dlatego warto z nami być dłużej i wybierać Pakiet AC Turbo!

Ważne! W HDI uwzględniamy rzeczywiste doświadczenia klienta za kierownicą, a nie tylko fakt posiadania samochodu. Dlatego do historii szkodowej zaliczamy również użytkowanie np. samochodów służbowych.