Ubezpieczenia NNW

Oferta Ubezpieczenia

online  w 5 minut

Najtańsze OC i AC

wycena

Dlaczego warto wbrać ubezpieczenie NNW komunikacyjne w HDI? 

Ubezpieczenie NNW komunikacyjnego zabezpiecza Ciebie i Twoją rodzinę przed skutkami nieszczęśliwego wypadku w czasie podróży samochodem.

Szczególnie polecamy NNW komunikacyjne wzbogacone o opcję dodatkową Bezpieczna Rodzina. Takie pakiet gwarantuje bardzo wysokie wypłaty w razie nieszczęśliwego wypadku kierowcy - nawet do 180 tys. zł. To realne zabezpieczenie dla rodziny!

Ubezpieczenie NNW samego kierowcy może opiewać na 100 tys. zł lub 150 tys. zł. Dodatkowo kierowca korzysta z ochrony w ramach tradycyjnego NNW komunikacyjnego, które obejmuje wszystkich jadących samochodem w momencie wypadku. Tu maksymalna wypłata może wynosić 5.10, 15 lub 30 tys. zł w zależności od wybranego wariantu. Co ważne - to limit przysługujący każdemu z poszkodowanych.

Pamiętaj! Ubezpieczenie NNW gwarantuje wypłatę nie tylko w razie śmierci. Pokrywamy też trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu polegające na uszkodzeniu ciała lub rozstroju zdrowia. To oznacza, że można liczyć na wypłatę określonej kwoty na: pokrycie kosztów operacji plastycznej, przeszkolenia zawodowego w razie inwalidztwa czy nabycia protez lub innych tzw. środków pomocniczych. 

Ważne! Pakiet Bezpieczna Rodzina jest dostępny tylko dla kupujących Pakiet OC Turbo. 

 

 

Rozszerzenie ubezpieczenia NNW o ubezpieczenie kierowcy na wypadek śmierci teraz w promocyjnych cenach: 29 zł rocznie przy sumie ubezpieczenia 100 tys. zł i 49 zł przy sumie ubezpieczenia 150 tys. zł.

 

Odszkodowanie za szkody z ryzyka Następstw Nieszczęśliwych Wypadków wyliczana jest w dość prosty sposób. Po zaistnieniu zdarzenia powinniśmy zgłosić szkodę do ubezpieczyciela. Po zakończonym leczeniu likwidator szkód określi stopień uszczerbku na zdrowiu lub skieruje poszkodowanego na wizytę u lekarza Orzecznika, który indywidualnie sporządzi opinię o stopniu uszczerbku.

Jeśli już ustalimy stopień uszczerbku wyrażony procentowo, mnożymy go przez Sumę Ubezpieczenia.

Przykład: 

Uszczerbek 5,5% i SU 50000 zł

Wylicznie:

5,5% x 50000 zł = 2750 zł odszkodowanie