HDI Assistance

Oferta Ubezpieczenia

online  w 5 minut

Najtańsze OC i AC

wycena

Dlaczego warto wybrać Assistance w HDI?

Chcesz mieć podstawową pomoc w razie wypadku? A może wolisz mieć pełne wsparcie w razie kłopotów z autem w dowolnym miejscu w Polsce i zagranicą oraz wiele usług dodatkowych m.in. pomoc w razie rozładowanie akumulatora, samochód zastępczy czy organizację wymiany opon?
 
W HDI możesz wybrać wariant assistance, który odpowiada Twoim potrzebom- to Ty decydujesz o zakresie pomocy, jakiej udzielimy Ci na drodze w razie problemów z autem. Nasi klienci mają zapewnioną podstawową pomoc w razie wypadku polegającą na holowaniu pojazdu do 100 km, udzieleniu informacji serwisowej czy przekazaniu wiadomości.
 
Jeśli potrzebujesz szerszej pomocy, możesz wybrać jeden z szerszych wariantów HDI Moto Assistance+. Będziesz mógł wtedy liczyć na pomoc nie tylko w razie wypadku, ale też awarii i innych zdarzeń (np. przedziurawienia opony, braku paliwa itp.).
 

Zapewniamy pomoc bez względu na wiek pojazdu!

Mamy też ofertę dla poszukujących ochrony na czas krótkiego, maksymalnie 15 dniowego wyjazdu w podróż po Polsce czy za granicę.

Pamiętaj! W razie problemów wystarczy zadzwonić pod numer +48 22 44 99 999 (połączenie zgodne z taryfą operatora), żeby uzyskać wsparcie w kłopotach przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

 

 

Jak zapłacić mniej za ubezpieczenie HDI MOTO Assistance+?

 

Wybierz OC Turbo, a podstawowy pakiet assistance gwarantujący np. holowanie po wypadku dostaniesz w cenie. Chcesz liczyć na pomoc również w razie awarii czy mieć prawo do wynajmu pojazdu zastępczego po wypadku lub kradzieży? Dokup wyższy wariant assistance w promocyjnej cenie!