Pakiet OC i AC

Oferta Ubezpieczenia

online  w 5 minut

Najtańsze OC i AC

wycena

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie HDI Opony?

HDI Opony gwarantuje zorganizowanie i pokrycie kosztów pomocy np. w razie przedziurawienia koła w czasie jazdy.

To oferta dla każdego, kto w razie np. przedziurawienia opony woli skorzystać z szybkiej profesjonalnej pomocy, a nie samodzielnie zmieniać koło. Wystarczy zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta (22 44 99 999 lub 801 801 181) i spokojnie czekać.

Operator organizuje przyjazd pomocy drogowej, która w zależności od potrzeb, albo wymienia koło na miejscu zdarzenia, albo holuje samochód do warsztatu jeśli naprawa na miejscu – w ocenia naszego przedstawiciela – nie była możliwa. W tym drugim przypadku pokrywamy też koszty naprawy koła lub kół w warsztacie wskazanym przez Centrum Obsługi Klienta.

W każdym momencie można też skorzystać z telefonicznej pomocy informacyjnej w zakresie przekazania danych teleadresowych zakładów wulkanizacyjnych, sklepów z oponami lub punktów przechowywania opon.

Pamiętaj! Pomoc jest udzielana bez względów na liczbę zgłoszeń w ciągu roku!

 

 

 

 

Jak zapłacić mniej za ubezpieczenie HDI Opony?

 

Samo ubezpieczenie HDI Opony kosztuje standardowo tylko 9 zł rocznie.

Tylko posiadającym pakiet OC Turbo, przy odnoweniu umowy na kolejny rok oferujemy HDI Opony w pakiecie z HDI Mini GAP w artakcyjnej cenie 29 zł. Zawiera on HDI Opony w cenie 6 zł oraz HDI Mini GAP w cenie 23 zł.